Jeśli znajdziecie Państwo na innej polskiej stronie internetowej jednakowy model za niższą cenę i wyślecie nam link do tej strony, otrzymają Państwo atrakcyjny rabat na wybrany przez siebie model biokominka. Propozycja ta nie dotyczy kominków aukcyjnych lub uszkodzonych.

Slovensky Česky Deutsch English Hungary Polski
KOSZYK ZAKUPÓW

Nasze usługi

Szanowni Klienci,

Witamy Państwa w naszym sklepie internetowym. W naszej ofercie znajdują się bio-kominki w najkorzystniejszych cenach. Nasze bio-kominki to gwarancja najniższej ceny na rynku oraz możliwość natychmiastowego odbioru. Obecnie posiadamy w magazynie ponad 2 000 szt. różnego rodzaju bio-kominków.

Jeśli znajdziecie Państwo na innej stronie internetowej jednakowy model za niższą cenę i wyślecie nam link do tej strony, otrzymają Państwo atrakcyjny rabat na wybrany przez siebie model biokominka.  W cenę będzie wliczony koszt transportu. Propozycja ta nie dotyczy kominków aukcyjnych lub uszkodzonych. Za punkt honoru stawiamy sobie przedstawienie oferty najbardziej konkurencyjnej na rynku, dlatego zachęcamy do kontaktu - chętnie pomożemy dobrać kominek optymalny dla Państwa potrzeb.


Po weryfikacji przekazanych informacji prześlemy Państwu bio-kominek.


PRZYKŁAD:

nasza cena kominka               500 zł
cena konkurencji                    400 zł

RÓŻNICA                               100 zł

 

Cena końcowa dla Państwa         300 zł

 


Warunkiem promocji jest wysłanie wiadomości e-mail z linkiem do strony zawierającym niższą cenę. Powyższa propozycja dotyczy naszych oraz zagranicznych stron internetowych.

 

Jeśli cenicie sobie Państwo wyżej jakość i serwis niż cenę, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.biokominki-producent.pl.

 

Zapraszamy również do przekazywania sugestii dotyczących jakości naszych usług.